28 березня 2018 року пройшов ІІ відкритий індивідуальний чемпіонат кафедри інженерії програмного забезпечення зі спортивного програмування.

28 бер. 2018
Нагородження переможців ІІ відкритого індивідуального чемпіонату кафедри інженерії програмного забезпечення зі спортивного програмування.

Мета чемпіонату - створення умов для формування та підготовки студентів для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery - International Collegiate Programming Contest).

У змаганні взяли участь 36 студентів IT-спеціальностей Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ".

Формат проведення змагання був подібний до олімпіаді ACM-ICPC: протягом 2 годин кожен учасник вирішував 5 завдань різного рівня складності. Учасники користувалися комп'ютерами на базі кафедри інженерії програмного забезпечення, однак доступ в Інтернет для них був заблокований (крім сайту системи ejudge, що тестує). Оскільки рішення перевірялися автоматично, то учасники відстежували свою позицію в турнірній таблиці.

За результатами двогодинних змагань між учасниками турніру переможцями стали:1 місце - Сафін К.Р. (621пст);2 місце - Килимчук Б.О. (632п);3 місце - Глущенко О.Є. (657п2).Перемога в олімпіаді - визнання інтелектуальних здібностей і зусиль, витрачених на підготовку! В урочистій обстановці завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Туркін Ігор Борисович привітав хлопців із заслуженою перемогою та нагородив цінними призами.Учасники чемпіонату, що показали кращі результати були запрошені взяти участь у першому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2018 (1/8 Першості світу ACM-ICPC).

Текст: координатор олімпіади к.т.н., доц. Труш Г.О.